Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Artykuły

Małe dzieci dużo czasu spędzają na spaniu, jednak nie zawsze zamykają oczy „na zawołanie”. Najczęściej rodzice muszą dobrze się postarać, żeby pociecha wyciszyła się i zapadła w kojący sen. Czytanie książeczek czy bujanie w kołysce nie zawsze działa, dlatego na rynku można znaleźć różne zabawki ułatwiające zasypianie.

czytaj całość »

Prezent dla noworodka wymaga niemal zegarmistrzowskiego wyczucia. Trzeba uwzględnić nie tylko wiek dziecka, ale również potrzeby świeżo upieczonych rodziców i... prezenty podarowane przez inne osoby. Co najbardziej przyda się maluszkowi i jaki prezent można kupić w porozumieniu z rodzicami?

czytaj całość »

Zanim dziecko napisze swój pierwszy wyraz, upłynie wiele czasu. Maluch musi najpierw nauczyć się rysowania linii, kółek i najprostszych figur, a później opanować sztukę odwzorowywania kształtów. O rozwoju umiejętności pisania i rysowania decyduje grafomotryka. Co to takiego i jakie ćwiczenia pomagają przy zaburzeniach grafomotoryki?

czytaj całość »

Zabawki w stylu Montessori wspierają dziecko w indywidualnym rozwoju, a także łagodnie zachęcają je do nabywania nowych umiejętności. W przypadku maluchów do 12 miesiąca życia zabawki powinny przede wszystkim stymulować zmysły (wzrok, słuch, dotyk) oraz rozwijać sprawność motoryczną. Po jakie zabawki Montessori dla niemowląt warto sięgnąć, aby ułatwić dziecku poznawanie otaczającego świata?

czytaj całość »

Przedszkole to dla kilkulatka drugi dom. Maluch poznaje tutaj nowe osoby, zawiera pierwsze przyjaźnie, chodzi na wycieczki, bawi się i uczy nowych rzeczy - jednym słowem, zajęć przez cały dzień mu nie brakuje. Jakie zabawki powinny być w przedszkolu, aby dziecko spędzało ten czas radośnie i kreatywnie?

czytaj całość »

Wózek dla lalekChoć projektanci zabawek dla dzieci nie przestają zaskakiwać nowymi pomysłami, warto postawić na sprawdzone klasyki. Wśród nich są akcesoria, które nie tylko będą źródłem frajdy dla dziecka. Stanowią także piękne przedmioty, które uatrakcyjnią pokój przedszkolaka. Ich ogromnym atutem jest także fakt, że są wykonane z drewna. Czyni je to niezwykle odpornymi towarzyszami zabaw. Drewnianym elementom nie są straszne ukruszenia, obicia czy ugryzienia. Przetrwają do następnego pokolenia, pomimo intensywnego użytkowania.

czytaj całość »

Piszą o nas, nagrody, nagrody...

Podczas majowej Gali Expo 23, współorganizowanej przez BaseLinker, firma Leomark została nagrodzona statuetką Złotego Leja w kategorii "największa ilość zintegrowanych kanałów sprzedaży".

Bardzo dziękujemy za nagrodę.

.Gala Expo - przyznanie nagrody


 

 

Kreatywna zabawa w poczekalni

Jeśli ma to być kącik kreatywny, jego podstawowym elementem musi być biurko dla dziecka.

 

Najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest stolik z krzesełkami. Umożliwia on zabawę więcej niż jednemu maluchowi jednocześnie.

czytaj całość »

 

Kiedy maluch przestaje być niemowlęciem, warto pomyśleć o urządzeniu jego pokoju. Z biegiem czasu będzie on potrzebował coraz więcej przestrzeni na swoje skarby. To pomieszczenie, które musi połączyć kilka funkcji. Będzie ulubionym miejscem do zabawowych szaleństw, obszarem wypoczynku oraz przestrzenią do przechowywania ubrań czy zabawek.

czytaj całość »

W trakcie roku jest wiele okazji do podarowania upominków najmłodszym. Mogą to być urodziny, Święta Bożego Narodzenia czy nagroda za dobre zachowanie. Szukając prezentów warto postawić na sprawdzone klasyki. Jest kilka takich modeli zabawek, na które moda nigdy nie przemija.

czytaj całość »

Projektując pokój dziecięcy powinno się pomyśleć o kilku aspektach jego użytkowania. Przede wszystkim, będzie to niezwykle intensywne korzystanie. Sypialnia dziecka najczęściej jest także głównym pokojem zabaw. W praktyce oznacza to, że akcesoria będą używane na wszystkie możliwe sposoby.

 

czytaj całość »

Ciężarówki, osobówki czy koparki są często ulubionymi zabawkami najmłodszych. Trudno byłoby znaleźć pokój dziecięcy bez choćby jednego autka czekającego na dywanie czy półce. Szukając inspiracji na prezent dla takiego malucha, warto wykorzystać tę pasję jako cenną wskazówkę.

czytaj całość »

 

Kupno zabawki, która zaangażuje całą rodzinę może być nie lada wyzwaniem. Dobrym rozwiązaniem są takie, które wymagają koncentracji i tworzą atmosferę sportowej rywalizacji. Emocje to najlepsze spoiwo, które łączy w rozrywce małych i dużych.

 

czytaj całość »

 

Kreatywne zestawy edukacyjne spełniają wiele funkcji. Maluchom służą do angażujących zabaw, które rozbudzają kreatywność. Często ćwiczą sprawność oraz umiejętność logicznego myślenia. Przybliżają w przyjemny sposób zagadnienia związane z liczeniem czy wyobraźnią przestrzenną.
Wśród tego rodzaju akcesoriów, polecamy uwadze kilka wyjątkowych propozycji.

czytaj całość »

Pierwszy dzień czerwca to data, o której żaden rodzic nie może zapomnieć. Międzynarodowy Dzień Dziecka można świętować na wiele sposobów, jednym z nich jest podarowanie wymarzonego prezentu. Z pewnością sprawi on, że na buzi malucha pojawi się szeroki uśmiech od ucha do ucha! Wśród różnorodnych akcesoriów dziecięcych z pewnością znajdzie się przedmiot, który zajmie dziecko na wiele godzin.

czytaj całość »

Wiele babć, dziadków czy cioć ma problem z wybraniem idealnej zabawki na prezent. Jeśli w danej rodzinie jest więcej niż jedno dziecko, warto rozważyć kupno zestawu, który będzie mógł posłużyć całemu rodzeństwu. Zabawa zawsze jest lepsza, jeśli uczestniczy w niej więcej dzieci. Każde z nich jest inne i swoją osobowością dodaje do niej sporo urozmaicenia. Wtedy łatwiej jest wcielać się w role sprzedawcy czy klienta, co może wprowadzić wiele urozmaiceń np. podczas zabawy w sklep czy pocztę.

czytaj całość »

Nawet najmniejszy pokoik dziecięcy może wyglądać pięknie, jeśli zostanie właściwie zaaranżowany. Zanim podejmie się decyzje o zakupie nowego wyposażenia dla pokoju malucha, trzeba dokładnie zmierzyć pomieszczenie. Pozwoli to na uniknięcie nieprzyjemnych niespodzianek w postaci źle dopasowanych rozwiązań. W tym artykule zebrano cenne wskazówki, które pomogą w zaaranżowaniu przestrzeni w taki sposób, by była bezpieczna dla szkraba.

czytaj całość »

Sypialnia malucha to dla niego najważniejsze miejsce w domu. To tutaj spędza najwięcej czasu na beztroskiej zabawie, zdobywając nowe umiejętności oraz wiedzę. Jest to też przestrzeń do wypoczynku, w której maluch może odbywać popołudniowe drzemki i spokojnie spać w nocy. Musi być urządzona w taki sposób, żeby była bezpieczna i komfortowa w codziennym użytkowaniu.

czytaj całość »

czytaj całość »

czytaj całość »