Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

O nas

Serdecznie witamy w sklepie internetowym Leomark.pl należącym do firmy Krakpol, producenta zabawek i opakowań z drewna. Firma posiada blisko 60-letnią tradycję. Przez ten długi czas zdobyliśmy doświadczenie niezbędne do tego, aby móc zaoferować Klientom produkty najwyższej jakości.

Sklep internetowy rozpoczął działalność w  2004 roku. Jednocześnie, aby dotrzeć do jak największej liczby Klientów wydaliśmy pierwszy na rynku polskim drukowany katalog z zabawkami. Od tamtej pory, z roku na rok, wzbogacamy  naszą ofertę i staramy sie ją dostosować do potrzeb coraz bardziej wymagającego Klienta.

Naszymi odbiorcami są nie tylko osoby indywidualne ale również sklepy z zabawkami, przedszkola, świetlice, kluby malucha i inne. Od lat nasze produkty sprzedajemy również za granicą (Anglia, Niemcy, Francja, USA).

Na początku 2013 roku wprowadziliśmy nowe rozwiązania informatyczne pozwalające na pełną automatyzację procesu obsługi zamówień składanych za pośrednictwem sklepu internetowego. Mamy nadzieję, że pozwoli to jeszcze bardziej podnieść jakość obsługi i przyczyni się do skrócenia czasu realizacji zamówień do absolutnego minimum.

Zapraszamy do zakupów !

Jak można się z nami skontaktować:

Leomark.pl

ul. Przemysłowa 26

32-083 Balice k/ Krakowa, Polska

Tel. 12 290 44 44, 695 305 305, 695 307 307 (od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00)

e-mail: info@leomark.pl