Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Stoły bilardowe dla dzieci

Stół do gier 4 w 1: Piłkarzyki, Bilard, Tenis, Cymbergaj

stół do gier 4 w 1: piłkarzyki, bilard, tenis, cymbergaj
Cena: 699,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Kompaktowy Stół do gry 4 w 1 (piłkarzyki, bilard, tenis, hokej)

kompaktowy stół do gry 4 w 1 (piłkarzyki, bilard, tenis, hokej)
Cena: 499,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Stół bilardowy - wersja Classic 120 cm

stół bilardowy - wersja  classic 120 cm
Cena: 499,99 zł
Dostępność Zapytaj o produkt

Stół Bilardowy - Wersja Classic 91 cm

stół bilardowy - wersja classic 91 cm
Cena: 399,99 zł
Dostępność Zapytaj o produkt

Stoły bilardowe dla dzieci oraz zabawki piłkarskie to doskonała alternatywa dla klasycznych gier. Oferowane przez nas produkty dostarczane są do klientów w płaskich paczkach i przeznaczone są do samodzielnego montażu. Bilard dla dzieci to świetna zabawa w domu, świetlicy oraz na imprezie. Rozrywka ta sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Funkcjonalny stół bilardowy to świetny pomysł na prezent dla każdego dziecka. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu. Zobacz również stół piłkarzyki.

Bilard dla dzieci jako gwarancja wielu godzin rozwijającej zabawy

Wbrew pozorom bilard dla dzieci to nie tylko idealna okazja do wspólnej zabawy ze znajomymi, rodzeństwem czy nawet rodzicami. Dzięki starannemu wykonaniu oraz wymiarom dopasowanym do wzrostu młodych ludzi stół bilardowy staje się bardzo dobrym sposobem na rozwijanie umiejętności motorycznych dziecka, a także jego zdolności do koncentracji. Co więcej, tego typu formy spędzania wolnego czasu uczą strategicznego myślenia oraz zdrowej rywalizacji. W efekcie młodzi ludzie lepiej radzą sobie w szkole podczas zajęć ze ścisłych przedmiotów, a także szybciej nawiązują nowe przyjaźnie.

Zastanawiając się, czy bilard dla dzieci to godna uwagi inwestycja, warto między innymi zwrócić uwagę na jego funkcjonalność oraz wytrzymałość. Z myślą o dzieciach, które szybko się nudzą i uwielbiają nowe wyzwania, oferujemy stoły pozwalające na wybór gry - możemy wówczas z łatwością dostosować stół w taki sposób, aby umożliwił nam grę nie tylko w bilard, ale również w piłkarzyki, tenis czy w cymbergaja. Dzięki temu zyskamy pewność, że młody człowiek będzie zachwycony prezentem i nie znudzi się nim przez najbliższe kilka lat.

Bilard dla dzieci - czym powinien się wyróżniać?

To prawda, że bilard dla dzieci podczas gorączkowej rozgrywki może być narażony na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Najczęściej spotykamy się z pęknięciami poszczególnych elementów, brakiem odpowiedniej grawitacji czy z zarysowaniami powierzchni stołu. Z tego też powodu warto zainwestować w bilard dla dzieci, który będzie wyróżniał się nie tylko starannym wykonaniem, ale także wytrzymałością i w efekcie wytrzyma w nienaruszonym stanie wiele długich lat. Wówczas nawet po upływie czasu bilard z powodzeniem posłuży również następnym pokoleniom.

W ofercie naszego sklepu znajdują się stoły bilardowe wykonane ze starannie dobranych materiałów. Dzięki temu wyróżniają się stabilnością, która zapewnia bezpieczne rozgrywki i zapobiega ewentualnym uszkodzeniom. Ponadto warto zwrócić uwagę na wytrzymałe mocowanie nóg oraz na specjalny blat, który jest wykończony suknem przypominającym pełnometrażowe stoły bilardowe. Tego typu szczegóły sprawiają, że bilard dla dzieci świetnie się prezentuje w każdym wnętrzu.

Bilard dla dzieci - nasze propozycje: