Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Dostawa

  1. Zamówiony towar jest dostarczany Kupującemu tylko za pośrednictwem zewnętrznych firm kurierskich m.in.: UPS Polska Sp. z o.o.; - wykonujących odpłatnie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej na rzecz sklepu wysyłkowego leomark.pl przewóz towarów do Klientów. 
  2. Zakupiony towar jest dostarczany na adres dostawy wskazany przez Kupującego. Dostawa towaru następuje w ciągu 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty, gdy zamówiony towar jest dostępny bądź w ciągu 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty, gdy towar musi zostać zamówiony.
  3. 90% zamówień realizowanych jest w terminie do 2 dni roboczych.
  4. Jeżeli kurier nie zastanie Kupującego pod adresem dostawy, awizuje przesyłkę ponownie. Na drugim awizo wskazane jest miejsce, gdzie Kupujący może odebrać przesyłkę. Przesyłkę należy odebrać w terminie do 4 dni od daty wystawienia awizo. Po 4 dniach następuje anulowanie zamówienia, a kosztami zwrotu produktu obciążany zostaje Kupujący.
  5. Za wszelkie braki jakościowe lub ilościowe towaru powstałe w wyniku transportu kurierskiego odpowiadają firmy kurierskie.
  6. Nie zastrzegamy godziny doręczenia towaru.   
  7. Przed odebraniem przesyłki od kuriera Kupujący ma obowiązek sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. Należy zwrócić szczególną uwagę na stan taśm i plomb zabezpieczających przesyłkę.
  8. W przypadku, gdy uszkodzone jest opakowanie przesyłki, plomby i/lub taśmy zabezpieczające, bądź sam towar, jak też, jeżeli otrzymany produkt jest niekompletny, Kupujący powinien odmówić przyjęcia przesyłki; powinien także sporządzić w obecności kuriera protokół szkody, zawierający wyszczególnienie uszkodzeń lub braków oraz datę i godzinę doręczenia.