Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Zabawki dla dzieci od 1.5 roku

Drewniany Jednorożec na biegunach Rózia Drewniany Jednorożec na biegunach Rózia
Cena: 169,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie
Konik na biegunach Galopek Franio Konik na biegunach Galopek Franio
Cena: 169,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie
Pluszowy konik na biegunach Pluszowy konik na biegunach
Cena: 249,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie
Drewniany sortownik z przekładanką - Arka ze zwierzątkami Drewniany sortownik z przekładanką - Arka ze zwierzątkami
Cena: 69,99 zł 79,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie
  • promocja
Skaczące Zwierzaki - zabawka interaktywna Skaczące Zwierzaki - zabawka interaktywna
Cena: 14,99 zł 29,99 zł
szt.
Dostępność
na wyczerpaniu
  • promocja
Stolik drewniany z krzesełkami Różowy Stolik drewniany z krzesełkami Różowy
Cena: 249,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie

Zabawki i akcesoria dla dzieci od 1,5 roku

Dziecko, które skończyło 1,5 roku jest bardzo ciekawe świata. Sprawnie przemieszcza się już po całym mieszkaniu, jest zainteresowane wszystkim, co znajdzie na swojej drodze i oczywiście uwielbia spędzać czas na zabawach. Specjalnie z myślą o dzieciach w tym wieku oraz ich rodzicach przygotowaliśmy ofertę zabawek Leomark, które skutecznie wspierają naturalny rozwój małego dziecka, rozwijają jego kreatywność oraz nie pozwalają się nudzić.

Drewniany konik na biegunach, czy może jednorożec?

Leomark to polska marka, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zabawek, mebli i akcesoriów dziecięcych. Wszystkie nasze produkty powstają z myślą o zaspokojeniu potrzeb ich przyszłych użytkowników, co w przypadku najmłodszych stanowi spore wyzwanie. W tej kategorii znajdziesz starannie wykonane zabawki, które dzieci kochają od wielu lat. Drewniane koniki na biegunach to klasyczny towarzysz dziecięcych zabaw z długą tradycją, która cieszy i świetnie bawi kolejne pokolenia.

W naszym sklepie internetowym koniki na biegunach są dostępne zarówno w klasycznym wydaniu, jak i w bardziej nowoczesnej wersji bajkowych jednorożców. Zabawka dostarczy każdemu dziecku mnóstwo frajdy i dobrej zabawy, a łagodne bujanie pozwoli lepiej się wyciszyć i uspokoić. Zabawa konikiem na biegunach to także doskonały trening zmysłu równowagi oraz świetny wstęp do późniejszej nauki jazdy na rowerze i hulajnodze.

Drewniane zabawki edukacyjne dla małych odkrywców

Oprócz koników na biegunach, dzieci w wieku od 1,5 roku znajdą w naszej ofercie także praktyczne i kolorowe zabawki edukacyjne. Na szczególną uwagę zasługują wykonane z ekologicznego drewna sortowniki, których stopień skomplikowania jest dostosowany do poziomu rozwoju intelektualnego półtorarocznego dziecka.

Dzieci szczególnie zainteresowane zabawkami z dźwiękami i światełkami z pewnością ucieszy natomiast otrzymanie zabawki interaktywnej, która powoli im wesoło spędzać czas. Zabawki edukacyjne to świetny trening umiejętności manualnych, nauka rozróżniania i nazywania kolorów, a także ćwiczenie zdolności logicznego myślenia, która jest nieoceniona w późniejszej edukacji.