Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Zabawki dla dzieci od 8 lat

Warsztat stolarski - zestaw majsterkowicza dla dzieci

warsztat stolarski - zestaw majsterkowicza dla dzieci
Cena: 399,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Zestaw narzędziowy w drewnianej skrzynce XL 50

zestaw narzędziowy w drewnianej skrzynce xl 50
Cena: 239,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Duży Stół Piłkarski - Merkell System

duży stół piłkarski - merkell system
Cena: 1 399,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Duży składany Stół Bilardowy Harry

duży składany stół bilardowy harry
Cena: 399,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Karmnik dla ptaków - do samodzielnego montażu

karmnik dla ptaków - do samodzielnego montażu
Cena: 29,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Przenośny stół bilardowy w stylu Vintage

przenośny stół bilardowy w stylu vintage
Cena: 299,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Zestaw narzędziowy w drewnianej skrzynce - 30 el.

zestaw narzędziowy w drewnianej skrzynce - 30 el.
Cena: 199,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Zabawki dla dzieci od 8 lat

Dzieci w wieku szkolnym zwykle posiadają już jasno sprecyzowane zainteresowania i dobrze wiedzą, czego oczekują od zabawek. Korzystnie jest więc wybierać takie akcesoria, które wpisują się w preferencje dziecka oraz pozwalają mu rozwijać jego pasje i zainteresowania. Specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 8 plus i ich rodzicach przygotowaliśmy starannie zaprojektowane i wykonane zabawki, które pozwolą w przyjemny i ciekawy sposób spędzać czas w rodzinnym gronie.

Kreatywne zabawki dla małych majsterkowiczów

W Leomark doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno znaleźć dobrze wykonane, ekologiczne zabawki dziecięce. W dobie wszechobecnego plastiku i słabej jakości, nade wszystko cenimy sobie ponadczasowy charakter zabawek, ich solidność oraz funkcjonalność. Nasze zabawki dla dzieci są wykonane głównie z ekologicznego drewna oraz przygotowane w taki sposób, aby dobrze służyły nie tylko swojemu pierwszemu właścicielowi, lecz mogły cieszyć kolejne pokolenia.

W naszej ofercie zabawek dla dzieci w wieku szkolnym dostępna jest prawdziwa gratka dla małych majsterkowiczów. Z myślą o dzieciach, które kochają kreatywne zabawy, przygotowaliśmy warsztat stolarski, dzięki któremu maluch poczuje się niczym prawdziwy konstruktor i złota rączka. W zgłębianiu tajników sztuki stolarskiej pomoże także praktyczna skrzynka narzędziowa, w której mały majsterkowicz znajdzie wszystko, co niezbędne do projektowania mebli, dokonywania napraw i prac w warsztacie lub ogrodzie. Na małych konstruktorów czeka także drewniany karmnik dla ptaków do samodzielnego złożenia.

Zabawki dla małych i dużych miłośników sportu

Dzieci w wieku 8 plus są zwykle bardzo aktywne i chętnie biorą udział w różnego rodzaju zajęciach sportowych. Dziewczynki trenują gimnastykę artystyczną, jazdę na łyżwach, taniec czy pływanie. Chłopcy natomiast wolne popołudnia i weekendy najczęściej spędzają na treningach piłki nożnej.

Nie zawsze jednak pogoda dopisuje na tyle, aby wyjść na zewnątrz i oddać się ulubionym aktywnościom fizycznym. Doskonałym remedium na deszczowe dni jest stół do gry w piłkarzyki.- marzenie wielu dzieci . Jest to świetna rozrywka dla całej rodziny, dzięki której można rozgrywać własne turnieje, zacieśniać więzi rodzinne oraz zaszczepić w dziecku ducha zdrowej rywalizacji.