Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Domki dla lalek

Rezydencja - Wielki Drewniany Domek dla lalek +4 laleczki + oświetlenie LED

rezydencja - wielki drewniany domek dla lalek +4 laleczki + oświetlenie led
Cena: 439,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Wielki, umeblowany Domek dla lalek-rezydencja + 4 laleczki

wielki, umeblowany domek dla lalek-rezydencja + 4 laleczki
Cena: 399,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Nowoczesny drewniany domek dla lalek w stylu LOFT z okiennicami i tarasem

nowoczesny drewniany domek dla lalek w stylu loft z okiennicami i tarasem
Cena: 399,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Oświetlenie LED do domków/kuchni z pilotem RC

oświetlenie led do domków/kuchni z pilotem rc
Cena: 39,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Willa Alpejska Niebieska - domek dla lalek z wyposażeniem i laleczkami

willa alpejska niebieska - domek dla lalek z wyposażeniem i laleczkami
Cena: 349,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Apartament - Wielki Domek dla lalek z windą

apartament - wielki domek dla lalek  z windą
Cena: 499,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Apartament - Wielki Domek dla lalek z windą + oświetlenie LED

apartament -  wielki domek dla lalek  z windą  + oświetlenie led
Cena: 549,99 zł
szt.
Dostępność W magazynie

Drewniany domek dla lalek Różowy Czajniczek

drewniany domek dla lalek różowy czajniczek
Cena: 299,99 zł
Dostępność Zapytaj o produkt

W naszej ofercie znajdą Państwo drewniane domki dla lalek. Produkty z tej kategorii wyróżnia wysoka jakość materiałów zastosowywanych do ich wykonania oraz piękna kolorystyka. Intensywne barwy oraz ciekawa kompozycja sprawią, że dziecko spędzi długie godziny na świetnej zabawie. Urocze, trwałe domki dla lalek to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję.

Drewniany domek dla lalek jako idealny pomysł na prezent

Dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz ciekawym urozmaiceniom domek dla lalek barbie okazuje się idealnym pomysłem na udany prezent. Dzieci docenią przede wszystkim realistycznie wyglądające mebelki oraz takie elementy jak ledowe oświetlenie czy starannie zaprojektowana winda. Warto wspomnieć, że tego typu dodatki skutecznie pobudzają wyobraźnię młodych ludzi, zapewniając im jeszcze więcej godzin niezapomnianej zabawy. W efekcie mogą odgrywać różnego rodzaju scenki, przeżywając wraz ze swoimi lalkami mnóstwo niezwykłych przygód. Przygotowując ofertę domków dla lalek, zadbaliśmy również o to, aby wyposażenie jak najbardziej odpowiadało meblom, które umieszczamy w naszych prawdziwych domach. Z tego też powodu dzieci mogą otwierać szafki kuchenne, układać lalkom pościel czy korzystać z prysznica.

Domek dla lalek jak z bajki, czyli marzenie małych dziewczynek

Wybierając domek dla lalek na prezent, warto zwrócić również szczególną uwagę na jego wymiary. Drewniane domki zazwyczaj są dopasowane do różnych modeli lalek, jednak zdarzają się modele odpowiadające wyłącznie lalkom miniaturkom. Dlatego tak ważne jest, by przed zakupem poznać domki sprzedawane w naszym sklepie nie tylko pod względem wyglądu, ale i funkcjonalności. Dla nas ważne jest, żeby domek dla lalek spełniał wszystkie kryteria dziewczynek, stąd też staramy się różnicować swoją ofertę. Nawet najtańsze domki zaopatrujemy w świetny asortyment do zabawy, o czy mogli przekonać się wszyscy nasi klienci.

Jak wybrać idealny domek dla lalek?

Drewniane domki dla lalek są bardzo różnorodne. Najważniejsze jednak, by wysokość poszczególnych pięter była dopasowana do rozmiarów lalek - jeśli dzieci bawią się niewielkimi figurkami, nie musimy martwić się o to, że sufity w pomieszczeniach będą zbyt niskie. Mimo to, gdy dzieciom będzie zależało przede wszystkim na zabawie większymi lalkami, bezpieczniejszym wyborem będzie wyższy drewniany domek. Oprócz tego dobrym pomysłem okaże się sprawdzenie, czy wybrany model zmieści się w dziecięcym pokoju i nie utrudni dostępu do innych zabawek lub mebli.

Domek dla lalek z dodatkowymi akcesoriami

Każdy oferowany przez nas  drewniany domek dla lalek w komplecie ma dodatkowe wyposażenie oraz laleczki. Posiadamy różne modele, zróżnicowane pod względem wielkości oraz ceny. Dzięki temu każdy może znaleźć odpowiadający mu produkt. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na drewniane domki dla lalek.