Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Biurka dla dzieci

Biurko Smart z krzesełkiem i lampką LED/Różowe Biurko Smart z krzesełkiem  i lampką LED/Różowe
Cena: 549,00 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie
Biurko Smart z krzesełkiem i lampką LED/Niebieskie Biurko Smart z krzesełkiem i lampką LED/Niebieskie
Cena: 549,00 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie
Białe klasyczne biurko do pokoju/biura Białe klasyczne biurko do pokoju/biura
Cena: 229,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie
Krzesło biurowe dla dzieci IVO/bordowe Krzesło biurowe dla dzieci IVO/bordowe
Cena: 169,99 zł 199,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie
  • promocja
Krzesło biurowe dla dzieci IVO/niebieskie Krzesło biurowe dla dzieci IVO/niebieskie
Cena: 169,99 zł 199,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie
  • promocja
Zestaw: Białe biurko + szafka na kółkach Zestaw: Białe biurko + szafka na kółkach
Cena: 399,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie

Biurka dla dzieci – wymarzona przestrzeń do nauki i rozwijania zainteresowań

W dobrze wyposażonym dziecięcym pokoiku nie może zabraknąć miejsca przeznaczonego do nauki. Taką przestrzeń tworzy biurko z wygodnym krzesłem, przy którym nasza pociecha będzie mogła odrabiać lekcje, rysować, czytać oraz pogłębiać swoje zainteresowania. Biurko dziecięce powinno być wykonane z wysokiej jakości materiałów, solidne oraz na tyle atrakcyjne wizualnie, aby dziecko chętnie spędzało przy nim czas. Wszystko to znajdziesz w naszym sklepie!

Oferowane przez Leomark biurka dla dzieci to zarówno klasyczne meble o ponadczasowym designie, które świetnie odnajdą się w każdej dziecięcej sypialni, jak i zdecydowanie bardziej innowacyjne, nowoczesne smart biurka, utrzymane w futurystycznych klimatach. W tej kategorii, oprócz mebli, znajdziesz także wygodne krzesła obrotowe dla dzieci, dostępne w różnych kolorach.

Współczesna klasyka czy innowacyjna funkcjonalność?

Biurka smart to meble, obok których trudno przejść obojętnie. W naszym sklepie są dostępne w dwóch kolorach – różowym i niebieskim – i sprzedawane w zestawie z wygodnym krzesełkiem i lampką LED. Wzrok przyciąga ich nowoczesny, futurystyczny design, który sprawia, że takie meble świetnie odnajdą się w nowoczesnym, urządzonym w minimalistycznym stylu pokoju dziecięcym.

Miłośnicy klasycznych rozwiązań powinni natomiast zwrócić uwagę na białe drewniane biurka, które są dostępne w kilku różnych rozmiarach. Są to uniwersalne meble o prostej konstrukcji, których dziecięcy charakter podkreślają bajecznie kolorowe grafiki wykonane w innowacyjnej technice druku UV. Jej wykorzystanie to gwarancja, że meble nie stracą swojej atrakcyjności wizualnej nawet przy najbardziej intensywnym użytkowaniu.