Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Zabawki dla 6-latków

Stół Bilardowy - Wersja Classic 91 cm Stół Bilardowy - Wersja Classic 91 cm
Cena: 329,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie
Biurko Smart z krzesełkiem i lampką LED/Różowe Biurko Smart z krzesełkiem  i lampką LED/Różowe
Cena: 549,00 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie
Biurko Smart z krzesełkiem i lampką LED/Niebieskie Biurko Smart z krzesełkiem i lampką LED/Niebieskie
Cena: 549,00 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie
Stół do gier 4 w 1: Piłkarzyki, Bilard, Tenis, Cymbergaj Stół do gier 4 w 1: Piłkarzyki, Bilard, Tenis, Cymbergaj
Cena: 649,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie
Kompaktowy Stół do gry 4 w 1 (piłkarzyki, bilard, tenis, hokej) Kompaktowy Stół do gry 4 w 1 (piłkarzyki, bilard, tenis, hokej)
Cena: 449,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie

Dostosowanie zabawek do wieku dziecka jest gwarancją zadowolenia naszej pociechy z prezentu. Zabawki odpowiednio dobrane do umiejętności i zainteresowań naszego smyka zapewnią mu możliwość dalszego rozwoju i ciekawie spędzony czas. Atrakcyjne zabawki od 6 lat mają mieć przede wszystkim walory edukacyjne, ale muszą też cieszyć dziecko, gdyż mimo swojego wieku i dojrzałości nadal jest to maluch potrzebujący wartościowej zabawy.

Ciekawy pomysł na prezent dla 6 letniego dziecka

Wybierając prezent na 6 lat musimy pamiętać o tym, że dziecko w tym wieku ma już swój wyrobiony gust i indywidualne upodobania. Jeśli szukasz pomysłowej zabawki dla chłopca 6-letniego zwróć uwagę na nasze stoły do gry w piłkarzyki wykonane z najwyższą starannością i precyzją, które z pewnością ucieszą dziecko. Wybór zabawki dla 6-letniej dziewczynki jest także nie lada wyzwaniem. Jeśli twoja pociecha rozpoczyna w tym roku naukę, świetnym wyborem będzie zakup naszego funkcjonalnego biurka z krzesełkiem, które będzie solidnym, ale jednocześnie radosnym miejscem do pierwszej nauki.