Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Piłkarzyki dla dzieci

Piłkarzyki Smart System - Składany stół piłkarski

Cena: 599,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie

Drewniany Stół do gry Piłkarzyki - Champions Football

Cena: 599,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie

Stół do gier 4 w 1: Piłkarzyki, Bilard, Tenis, Cymbergaj

Cena: 699,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie

Duży Stół Piłkarski - Merkell System

Cena: 1 599,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie

Kompaktowy Stół do gry 4 w 1 (piłkarzyki, bilard, tenis, hokej)

Cena: 499,99 zł
szt.
Dostępność
Towar w magazynie

Stół do gry - Piłkarzyki Fun Football

Cena: 499,99 zł
Dostępność
wycofany z oferty

W naszej ofercie znajdą Państwo piłkarzyki dla dzieci. Gra piłkarzyki to idealne rozwiązanie dla całej rodziny. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów co sprawia, że wyróżnia je wysoka trwałość oraz estetka. Stół piłkarski dla dzieci dostępny jest w różnych wariantach. Dzięki temu każdy może dobrać rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. W ofercie mamy także wersje 4w1, czyli stół piłkarzyki, bilard, tenis oraz cymbergaj. Zobacz również stół do bilardu dla dzieci.

Stół piłkarzyki - dlaczego warto się na niego zdecydować?

Nie bez powodu stół piłkarzyki to idealny pomysł na prezent dla dzieci w różnym wieku. Jako że jest to jedna z tych zabawek, z którymi częściej można spotkać się podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów czy miejsc stworzonych z myślą o najmłodszych, zawsze wzbudza ona duży zachwyt oraz radość. Z tego też powodu w naszym sklepie proponujemy starannie wykonane stoły do piłkarzyków, które różnią się od siebie wymiarami oraz ciekawymi możliwościami rozbudowy. Warto poznać ich najważniejsze zalety i zdecydować, czy będą godnym uwagi wyborem dla młodych ludzi.

Odpowiednio dobrany stół piłkarzyki skutecznie zachęca dzieci do zespołowych rozgrywek i tym samym do spędzania wolnego czasu z rówieśnikami. Dzięki temu młodzi ludzie mogą nauczyć się zdrowej rywalizacji, ale także zdobywają umiejętności związane ze strategicznym myśleniem i szybkim podejmowaniem decyzji. Warto przy tym wspomnieć, że gra w piłkarzyki pomaga także w koncentracji, która bardzo często ma duży wpływ na wyniki w nauce.

Stół piłkarzyki - nasze propozycje: