Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Prezenty na Dzień Dziecka

Pierwszy dzień czerwca to data, o której żaden rodzic nie może zapomnieć. Międzynarodowy Dzień Dziecka można świętować na wiele sposobów, jednym z nich jest podarowanie wymarzonego prezentu. Z pewnością sprawi on, że na buzi malucha pojawi się szeroki uśmiech od ucha do ucha! Wśród różnorodnych akcesoriów dziecięcych z pewnością znajdzie się przedmiot, który zajmie dziecko na wiele godzin.

Zabawa w mini-dom

Mała rezydencja wypełniona mikroskopijnymi mebelkami to częsty widok w wielu pokojach dziecięcych. To zabawka tak kultowa, że nawet posiada własne muzeum! W Warszawie można podziwiać niejeden domek dla lalek, który zachwyca ilością detali. Warto podarować dziecku jego własny egzemplarz, który może szybko stać się ulubioną zabawką. W zależności od ilości wolnego miejsca można zdecydować się na mniejsze modele lub takie, które swoim wyglądem przypominają luksusowe wille. Wśród sprzedawanych przez nas zabawek jest dwukondygnacyjny domeczek, który jest w kształcie czajnika. Po skończonej zabawie maluch może położyć mieszkańców do snu, zamknąć okna i przenieść całą konstrukcję do swojego pokoju dzięki wygodnemu uchwytowi. Jeśli w sypialni malucha jest dużo miejsca na zabawki, być może zmieści się tam pokaźna willa alpejska. To luksusowa posiadłość wypełniona wszystkimi niezbędnymi mebelkami takimi jak sofy, łóżka czy szafy. Dziecko będzie mogło umieścić swoje ulubieńców w różnych pokojach takich jak sypialnia, kuchnia czy łazienka.

Bawienie się w mamę, tatę i dziecko

Zabawa w dom to jedna z ulubionych rozrywek dziecięcych, w których często biorą także udział rodzice. W końcu, kiedy córka czy syn zaprasza na posiłek podany w zabawkowych naczyniach, nie wypada odmówić. Do zabawy w dom przyda się także drewniany wózek dla lalek. Będzie sprawdzał się idealnie, nie tylko w trakcie spacerów. Do środka zmieści się wiele zabawek takich jak resoraki, pluszowe misie czy figurki. Drewniane wózki dla lalek będą także świetnym prezentem dla dzieci, które stawiają swoje pierwsze kroki. Niektóre modele, które są sprzedawane, sprawdzą się idealnie także jako chodzik. Dzięki wygodnej do chwycenia rączce dziecko może stabilnie wesprzeć się i eksplorować świat.

Początek czerwca to moment, w którym swoje święto obchodzą wszystkie dzieci. A to, co wszystkie z nich lubią najbardziej, to prezenty. Warto podarować maluchom w tym czasie taką zabawkę, która nie będzie zbierać kurzu. Dobrym rozwiązaniem mogą być ponadczasowe i kultowe modele, które zostały sprawdzone przez niejedno pokolenie.