Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Prezenty dla fanów autek

Ciężarówki, osobówki czy koparki są często ulubionymi zabawkami najmłodszych. Trudno byłoby znaleźć pokój dziecięcy bez choćby jednego autka czekającego na dywanie czy półce. Szukając inspiracji na prezent dla takiego malucha, warto wykorzystać tę pasję jako cenną wskazówkę.

Zabawkowa infrastruktura drogowa

 

Akcesoriów nigdy za wiele! Potwierdzi to każdy fan małych czterech kółek. Dużą popularnością wśród dzieci cieszy się drewniany parking. Jego dwupoziomowa konstrukcja została wyposażona w windę, która bezpiecznie przetransportuje auto na piętro. Jeśli któryś z „kierowców” ulegnie wypadkowi, na dachu jest możliwość lądowania helikoptera. Zestaw posiada także wmontowany szlaban, który uniemożliwia wjazd. Stałym elementem są także dystrybutory na paliwo, dzięki którym samochody będą zawsze miały pełny bak. W skład kompletu wchodzi także sygnalizacja świetlna oraz znaki drogowe. Umożliwią maluchowi oswajanie się z zasadami, które panują na prawdziwych szosach. Wszystkie elementy zostały stworzone z bezpiecznie zaimpregnowanego drewna. Dzięki temu, przetrwają bez szwanku nawet największą stłuczkę.

Drewniana ciuchcia z torami

 

drewniany parking

Bardzo często pasja do samochodów łączy się z ogromną miłością do kolei. Kolejka drewniana pomoże w stworzeniu uroczego miasteczka z przejazdami, mostami, domkami czy ludzikami. Jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Drewniane elementy są pozbawione ostrych krawędzi, dzięki czemu nadają się jako zabawka nawet dla dwuletniego dziecka. To ponadczasowy klasyk, który pomaga najmłodszym w ćwiczeniu myślenia logicznego czy zręczności. Jej składanie wymaga zaangażowania, precyzji oraz dokładności. Jest wysoka szansa, że kolejka górska zaangażuje dziecko na długie godziny.

Specjalistyczne maszyny budowlane

Nawet najbardziej różnorodna kolekcja prawdopodobnie posiada drobne braki. Może malucha ucieszyłaby wywrotka budowlana? Na burtę takiej maszyny można wrzucić mały samochodzik, klocki oraz figurki. Skrzynia ładunkowa jest niezwykle pojemna i pomoże budowniczym w tworzeniu miasteczek czy domków. Dzięki mini-napędowi pozwoli na bezproblemowe przemieszczanie się po wykładzinie czy panelach. Uzupełnieniem może być także spychacz – koparka, która ze swoim silnym ramieniem przyda się w szczególności podczas zabawy w piaskownicy czy na podwórku.

Posiadanie dużej ilości samochodzików w domu to marzenie wielu dzieci. Samochody resoraki są bardzo dobrym pomysłem na prezent urodzinowy lub z okazji Dnia Dziecka. Dobra zabawa gwarantowana.