Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Metamorfoza pokoju dla małego dziecka

Jeśli maluch przestaje być niemowlęciem, warto pomyśleć o urządzeniu jego pokoju. Z biegiem czasu będzie on potrzebował więcej przestrzeni na swoje skarby. To pomieszczenie, które musi połączyć kilka funkcji. Będzie ulubionym miejscem do zabawowych szaleństw, obszarem wypoczynku oraz przestrzenią do przechowywania ubrań czy zabawek.

Meble do przechowywania zabawek

Zabawki są najważniejsze – powie to każdy dwulatek. O tym jak ważna jest możliwość ich uporządkowania wie z kolei każdy rodzic, który nadepnął na porozrzucane klocki. Choć nie ma co łudzić się, że w pomieszczeniu będzie panował porządek to ważne jest, aby dziecko miało możliwość odkładania rzeczy w jedno, konkretne miejsce. W tym celu najlepiej sprawdzi się drewniana skrzynia. Pomieści ulubione pluszaki, figurki czy lale. Całe to towarzystwo można szybko wrzucić do środka pojemnika. Bezpieczny zatrzask w nim zamontowany zadba o to, aby maluch nie przytrzasnął sobie paluszków.

Drewniane łóżko nie musi być nudne

Zdarza się i tak, że samodzielne spanie to nie lada wyzwanie. Jak sprawić, aby dziecko chętnie spało we własnym łóżku? Pomocne może okazać się kupno modelu, który spodoba się dziecku. Mebelki drewniane dla dzieci z wizerunkiem ulubionego zwierzęcia czy motywu z bajki mogą być bardzo pomocne w przekonaniu nawet najbardziej opornych maluchów. To nie jedyne wzory, jakimi udekorowane są łóżka drewniane dla dzieci. Producent pomyślał również o miłośnikach wozów strażackich czy księżniczek. Modele posiadają także praktyczną szufladę na pościel czy zabawki.

Dodatkowe atrakcje

bujak dla dziecka

Małe dzieci są zainteresowane odkrywaniem świata na wszystkie możliwe sposoby. W pokoju nie może zabraknąć im wszelakich atrakcji. Może to być tablica z dużą ilością literek i cyferek magnesowych, które można układać na wiele sposobów. Wśród dziecięcych faworytów są wszelkiego rodzaju pojazdy, do których można wsiąść czy zabawki na biegunach. Serca najmłodszych podbija futrzasty jegomość o imieniu Dino. To bujak dla dziecka w kształcie dinozaura. Umożliwia wejście do środka i chwycenie za pluszowe kolce umieszczone na grzbiecie. W sklepie internetowym jest także tradycyjny koń na biegunach, który czeka na przejażdżki w dalekie krainy.

Gdy z pokoju znika przewijak czy łóżeczko niemowlęce to czas na nowe akcesoria. Muszą one być nie tylko funkcjonalne, ale także sprawiać dziecku prawdziwą frajdę. Kilka nowych mebli może odmienić wygląd pomieszczenia i sprawić, że finalnym efektem będzie piękny pokój dla starszaka.