Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Klasyczne zabawki dla maluchów

Choć projektanci zabawek dladzieci nie przestają zaskakiwać nowymi pomysłami, warto postawić na sprawdzone klasyki. Wśród nich są akcesoria, które nie tylko będą źródłem frajdy dla dziecka. Stanowią także piękne przedmioty, które uatrakcyjnią pokój przedszkolaka. Ich ogromnym atutem jest także fakt, że są wykonane z drewna. Czyni je to niezwykle odpornymi towarzyszami zabaw. Drewnianym elementom nie są straszne ukruszenia, obicia czy ugryzienia. Przetrwają do następnego pokolenia, pomimo intensywnego użytkowania.

Zabawkowy wózek

Wyjątkowa zabawa angażująca dzieci to udawanie domu. Sprawdzi się zarówno jako aktywność indywidualna, jak i w większej grupie. Bardzo przydatnymi zabawkami są drewniane wózki dla lalek. Łóżeczko z oparciem umożliwi położenie lalki do snu. W środku zmieści się kilka innych akcesoriów jak kołdra, poduszka czy butelka. Dzięki wygodnej rączce może służyć także jako chodzik. Drewniany wózek dla lalek zapewnia dziecku możliwość stabilnego przemieszczania się. Kółka są pokryte gumową warstwą, dzięki czemu nie ślizgają się i nie rysują powierzchni. Z takim wyposażeniem zabranie lali na spacer do sąsiedniego pokoju będzie wspaniałą wyprawą.

Rezydencje dla ukochanych lalek

Jeśli zabawa ma się odbywać z udziałem figurek, warto kupić domek dla lalek.

 

Dużą popularnością cieszy się domek w kształcie uroczego czajniczka do herbaty. W środku posiada dwa poziomy, na którym można dowolnie ustawiać dołączone do zestawu mebelki takie jak łóżka, stolik czy krzesełka. Jeśli zabawa się skończy, zamykane okienko umożliwi wygodne przechowanie całego wyposażenia oraz figurek. Uchwyt zamocowany na górze konstrukcji pozwoli dziecku na przeniesienie go w dowolne miejsce czy odłożenie na półkę.

Kiedy w pokoju dziecięcym mamy trochę więcej miejsca, warto rozważyć kupno dużego domku dla lalek. Można zakupić taki, który przypomina wielopoziomową rezydencję. Drewniana willa alpejska posiada nawet własny taras! W jej wnętrzach można znaleźć kuchnię, łazienkę, sypialnię a nawet pokój dziecięcy. W trakcie zabawy dziecko będzie mogło wypróbować zamykane okiennice czy uchylne szafki w miniaturowej kuchni. Wszystkie elementy zarówno domku jak i lalek, nie posiadają ostrych krawędzi, co niweluje ryzyko zadrapania.