Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Gry dla całej rodziny

Kupno zabawki, która zaangażuje całą rodzinę może być nie lada wyzwaniem. Dobrym rozwiązaniem są takie, które wymagają koncentracji i tworzą atmosferę sportowej rywalizacji. Emocje to najlepsze spoiwo, które łączy w rozrywce małych i dużych.

Stolik do piłkarzyków

"Bo dobry mecz to piękna rzecz" - śpiewała kiedyś Maryla Rodowicz. Kto powiedział, że musi być rozegrany na trawiastej murawie? Stół piłkarski pozwoli całej rodzinie świetnie się bawić bez wychodzenia z domu. Solidny, drewniany model wytrzyma wiele sportowych emocji. Dzięki gumowym rączkom będzie łatwiej utrzymać stabilne prowadzenie zawodników. Bandy są w środku dodatkowo zabezpieczone przed uderzeniami. Ta zabawa uczy najmłodszych gry zespołowej i współpracy. Maluch ćwiczy także umiejętność koncentracji i szybkiego reagowania. Strzały bywają bardzo dynamiczne! Ponadto, zabawka będzie prezentowała się niezwykle efektownie w każdym pokoju dziecięcym czy salonie. Dla tych, których marzeniem był taki stół, piłkarzyki będą świetnym prezentem. Żaden maluch, który kocha zabawki piłkarskie, nie przejdzie obok niego obojętnie.

Zabawkowy bilard

 

Zdarza się i tak, że dzieci nie przepadają za piłką nożną. W takiej sytuacji, trzeba dać maluchowi możliwość wypróbowania czegoś innego. Gra w „dorosły” bilard może być trudna dla dziecka ze względu na duży rozmiar kijów czy sporą wagę bil. Świetnym rozwiązaniem są stoły bilardowe dla dzieci, które zostały dostosowane do ich możliwości. Jeśli nie ma się miejsca w mieszkaniu na ustawienie większego modelu, warto przemyśleć kupno mobilnej opcji. Można ją szybko przestawić w dowolne miejsce. Zestaw posiada komplet akcesoriów, wśród których jest trójkąt, bile oraz kije. W trakcie rozgrywek, maluch nauczy się trochę innego rodzaju sportowych emocji. Bilard to przede wszystkim rozgrywka pełna koncentracji i precyzji. Wymaga przemyślanych ruchów i dokładności. To idealna zabawa dla całej rodziny. Rodzic może przy okazji pokazywać dziecku figury geometryczne czy sposoby prawidłowego odbicia.

Stolik do ping ponga

 

Jeżeli tylko pozwala na to wolna przestrzeń w mieszkaniu, warto rozważyć kupno stołu do ping ponga. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i można go schować w szafie czy korytarzu. To rozrywka sportowa, która jest dodatkowo treningiem sportowym. Wymaga szybkości, pomaga wzmocnić dziecku kondycję fizyczną. Gracze uprawiający ten sport trenują także myślenie logiczne. Ten rodzaj rywalizacji wymaga pomyślenia, jak zareagować na ruch przeciwnika i jak potoczy się lot piłki po konkretnym rodzaju uderzenia.

Rozrywka dla całej rodziny to świetna opcja na spędzenie razem wolnego czasu.
Możliwości, jakie dają piłkarzyki, bilard czy stół do ping ponga docenią w szczególności ci, którzy spędzają z dziećmi wakacje lub długie weekendy. Wspólna zabawa sprawi, że ten czas upłynie bardzo szybko i przyjemnie.