Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Drobne upominki dla dziecka

Dobrym zwyczajem jest, żeby w trakcie odwiedzin u znajomych czy dalszej rodziny, wręczyć jakiś drobiazg dzieciom. Ponieważ ich upodobania często się zmieniają, najbezpieczniej jest dopytać o to rodziców. Oni najlepiej wiedzą, czy aktualnie najbardziej zajmującą zabawką jest drewniany parking czy pacynki do teatrzyku. Jednak jest kilka takich zabawek, które można kupować w ciemno, ponieważ są ponadczasowymi klasykami.

Autka, czyli uniwersalny klasyk

samochód resorak

Jednym z najbezpieczniejszych sposobów na upominek dla malucha, jest podarowanie małego auta. Samochody resoraki cieszą się niesłabnącą popularnością i trudno się dziwić. Możliwości zabawy, jakie dają, są nieograniczone. Można z ich udziałem organizować wyścigi, któremu towarzyszyć będą ogromne emocje. Kolekcje takich modeli to coś, co można spotkać w prawie każdym pokoju należącym do małego chłopca. Ich układanie i pielęgnowanie to rytuały, którym można poświęcić dużo czasu. Występują w tak różnych wariantach kolorystycznych, że nawet jeśli kolekcja małego fana motoryzacji jest bardzo liczna, z pewnością jest jakiś rodzaj samochodu, którego jeszcze nie posiada. Może to być auto specjalistyczne jak np. wywrotka budowlana. Dzięki napędowi będzie mogła się rozpędzić i dowieźć przewożone pluszaki na czas. Jeśli i taki model istnieje w kolekcji, warto spróbować podarować zabawki związane z pociągami. Potrafią one wzbudzić niemałe emocje u fanów motoryzacji! Kolejka drewniana po której będzie można przesuwać wagoniki to zajęcie, które potrafi pochłonąć dziecko na wiele godzin. Podarowanie takich akcesoriów maluchowi sprawi, że z pewnością lepiej zapamięta ciocię czy wujka, od których dostał takie wspaniałości.

Rozwijające materiały kreatywne

Jeśli dziecko lubi spędzać czas w sposób twórczy, najlepszym rozwiązaniem będzie podarowanie produktu, który będzie sprzyjał rozwijaniu takich talentów. Przedmiotem, z którego lubi korzystać wiele małych dzieci jest tablica ze znikopisem. Dzięki figurom do odrysowania dziecko będzie mogło stworzyć mini-arcydzieła lub… zmazać wszystko i zacząć rysowanie od samego początku.

Kupując maluchowi drobiazg, warto kierować się jego zainteresowaniami. Dzięki temu jest większe prawdopodobieństwo, że podarowane autko czy zestaw do rysowania wzbudzi zachwyt. A przecież, ze wszystkich kryteriów, to właśnie radość u obdarowanego powinna być tym najważniejszym. Jeśli będzie ona towarzyszyć rozpakowywaniu prezentu, jest wysokie prawdopodobieństwo, że podarowana zabawka nie będzie stała nieużywana w dziecięcej sypialni.