Koszyk

0 produktów na kwotę 0,00 zł

Akcesoria do zabawy w dom

W trakcie roku jest wiele okazji do podarowania upominków najmłodszym. Mogą to być urodziny, Święta Bożego Narodzenia czy nagroda za dobre zachowanie. Szukając prezentów warto postawić na sprawdzone klasyki. Jest kilka takich modeli zabawek, na które moda nigdy nie przemija.

Zestaw dla kuchareczek i kucharzy

Każde dziecko, prędzej czy później, chce bawić się w dom. Niezależnie od tego czy robi to we własnym pokoju czy w przedszkolu, udana zabawa może być dłuższa dzięki ciekawym zabawkom. Nie bez powodu mówi się o tym, że duszą domu jest kuchnia. Trudno, żeby zabrakło jej w trakcie bawienia się w rodzinę, dlatego do popularnych prezentów należy kuchnia dla dziecka. Gadżet sprawi radość wszystkim małym kuchareczkom i kucharzom. Choć rekomenduje się go dla dzieci od około dwóch lat, często jest to zabawka ciesząca się popularnością także wśród starszaków. Posiada różnorodne półki i schowki, które pomieszczą akcesoria niezbędne do wyczarowania przepysznych dań. Maluchy ucieszy możliwość korzystania z wielu funkcji np. telefonu czy przekręcenia pokrętła zabawkowego palnika. Niektóre z dostępnych kuchni mają także możliwość umycia owoców lub warzyw w zlewie. Ponieważ zabawka jest wykonana z drewna, wszystkie elementy są bezpieczne w użyciu. Kolorystyka zestawu może, ale nie musi być bardzo różnorodna. Jedni wolą, jeśli wyróżnia się jaskrawymi kolorami. Tym osobom proponujemy różowe wersje. Jeśli pokój dziecka jest utrzymany w bardziej stonowanych barwach, dobrym rozwiązaniem będzie kuchnia vintage. Zabawowy kredensik aż prosi się, żeby przygotować na nim smakowite śniadanie czy podwieczorek.

Wymarzony wózek dla lalek

 

Ważnym elementem zabawy w dom jest także opieka nad lalami. A bywają one niezwykle wymagającymi podopiecznymi! Trzeba ja karmić, kołysać i wyprowadzać na spacer. Do wszystkich tych czynności przydaje się drewniany wózek. To zabawka typu 2 w 1, łączy w sobie chodzik i wózek dla lalek. Drewniany korpus ma wbudowaną rączkę, na której można się podtrzymać. Chodzik ułatwia stawianie pierwszych kroków i bezpiecznie przemieszczanie się. Dzięki antypoślizgowemu pokryciu kółek maluch ma zapewnioną stabilizację. Do środka zmieszczą się wszystkie lalki, klocki czy inne cenne drobiazgi.

Zabawka jest przykładem połączenia funkcjonalności z estetyką. Będzie wyjątkową ozdobą każdego dziecięcego pokoju.

Rozglądając się za prezentami dla najmłodszych można odnieść wrażenie, że wymyślono już wszystko. Jest w tym spostrzeżeniu sporo prawdy. Jednak jest kilka typów zabaw, które są faworytem wśród każdego pokolenia maluchów. Są one nie tylko angażujące, ale także edukacyjne. Kupując gadżety jak kuchnia czy wózek, warto postawić na wyroby drewniane, które są bezpieczne i trwałe. Dzięki nim zabawa w rodzinę będzie prawdziwą frajdą.